PVM

Taip Ne
Search
Generic filters
Exact matches only

Lazerinis graviravimas

Lazerinis graviravimas – tai medžiagos viršutinio sluoksnio pašalinimas veikiant jį lazerio spinduliu. Graviravimo lazeriu technologija pasižymi tikslumu bei ilgaamžiškumu. Graviravimas lazeriu leidžia greitai ir labai tiksliai perkelti skaitmeninius atvaizdus beveik ant visų paviršių – medžio, faneros, stiklo, organinio stiklo, plastikų, anoduoto aliuminio, keramikos, odos, tekstilės, popieriaus ir kt.

Pjovimui naudojamas CO2 lazeris, kuriuo pagalba galima pjauti įvairias lakštines medžiagas: fanerą, plastiką, organinį stiklą, popierių, odą ir kt. Dėl didelio tikslumo galima pjauti sudėtingiausias formas bei detales.

Lazerinis markiravimas – tai metalinių ar kitokių paviršių žymėjimas naudojant šviesolaidinį (fiber) tipo lazerį. Šiuo būdu galima greitai perkelti logotipą, nuotrauką, tekstą, barkodą ar kitą informaciją tiesiai ant metalo – nerūdijančio plieno, aliuminio, bronzos, vario, sidabro ir kitų metalinių paviršių. Taip pat galima ženklinti plastikinius paviršius, odą ir kitas medžiagas.

Nemokamas pristatymas perkantiems nuo 50 €

Pinigų grąžinimo garantija

Greitas prekių pristatymas (pristatome per 2-3 d.d.)

Išsamus ir profesionalus klientų aptarnavimas

Gaukite

Karščiausias naujienas

Apie naujausias prekes, taikomas nuolaidas ir kitas naujienas.

© UAB ANTSPAUDAS 2023. Visos teisės saugomos. | Privatumo politika

Sukurta: PictureIDeas