Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos

Krepšelis

0 vnt | 0 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
Užsakyti  naujienas
užsakyti

Vizitinės kortelės

Vizitinė kortelė - tai Jūsų įmonės veidas, kuris atspindi firmos įvaizdį, todėl siūlome įvairaus spektro, standartines ir nestandartines vizitines korteles su išskirtiniu dizainu, kurias kiekvienas asmuo paėmęs į rankas atsimintų ilgam, ir tai taptų Jūsų bendradarbiavimo pradžia.

Spaudos technologijos:
•    Skaitmeninė spauda – kai reikia mažo tiražo (minimalus tiražas – 50 vnt.), greitai ir nebrangiai. Populiariausias vizitinių spaudos būdas.
•    Ofsetinė spauda – optimalus tiražas nuo 500 vnt.
•    Šilkografija – tai nepriekaištinga kokybė ir prestižas. Tokia vizitinė kortelė liudys Jūsų ar Jūsų įmonės išskirtinumą.
 
 

SKAITMENINĖS VIZITINĖS KORTELĖS

Vizitinių kortelių spausdinimas skaitmeniniu būdu užtikrina greitą gamybą – užsakę korteles iki 12 val. jas galite gauti jau tą pačią dieną.
Vizitinės kortelės spausdinamos aukščiausios klasės skaitmenine spaudos mašina.
Vizitinės kortelės gali būti spalvotos arba juodai baltos, vienpusės arba dvipusės, standartinių (9x5cm) ir nestandartinių išmatavimų.

Kad vizitinė kortelė kuo ilgiau išliktų reprezentacinė, mūsų įmonė siūlo pagaminti  laminuotas vizitines korteles arba vizitines apvaliais kampais, kurie korteliai suteiks išskirtinumo, ilgiau išlaikys formą ir nesusilankstys.

 

vizitines korteles vizitines korteles

Minimalus užsakomas kiekis – nuo 50 vnt.

 

 

OFSETINĖS VIZITINĖS KORTELĖS

Šis būdas tinka, kai gaminamas didelis kiekis (daugiau kaip 4000 vnt.) vienodų vizitinių kortelių.

    

 

ŠILKOGRAFINĖS VIZITINĖS KORTELĖS

Tai prestižinis vizitinių kortelių gamybos būdas. Šilkografija suteikia vizitinėms kortelėms išskirtinumą. Šis spaudos būdas pasižymi ypatingu padengimo efektu, dedant specialius dažus, kurie iškyla, taip sukuriant dekoratyvinį reljefo efektą. Galima uždėti auksinę, sidabrinę, baltą arba PANTONE spalvą.

Kortelėms galima naudoti įvairios tekstūros popierių. Tokie spaudiniai išsiskiria spalvos “grynumu”, linijų ryškumu ir ypatinga kokybe. Šiuo spaudos būdu atspaustos vizitinės kortelės atrodys ne tik prestižiškai bet prabangiai.

skaidri vizitinė kortelė

Minimalus užsakomas kiekis – 100 vnt.
Užsakymo įvykdymo terminas – 5-7 darbo dienos.
    

Mūsų puslapyje galite pasirinkti vieną iš siūlomų šablonų, o jei norite unikalaus dizaino kortelės, mes sukursime dizainą pagal Jūsų  pageidavimus...


populiariausios prekės
Printer C 10

Spaudo dydis 27 x 10 mm

Rekomend.maks. eil. skaič. 3

Keičiamo tušo pagalvėlė E/10

Printer C 20

Spaudo dydis 38 x 14 mm

Rekomend.maks. eil. skaič. 4

Keičiamo tušo pagalvėlė E/20

Printer R 30

Spaudo dydis Ø30 mm Rekomend.maks. eil. skaič. 5 Keičiamo tušo pagalvėlė E/R30

Printer C 30

Spaudo dydis 47 x 18 mm

Rekomend.maks. eil. skaič. 5

Keičiamo tušo pagalvėlė E/30