Krepšelis

0 vnt | 0 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
Užsakyti  naujienas
užsakyti

Verslo dovanos

verslo dovanos

Ieškote originalios dovanos verslo partneriui, kolegai? Pristatome Jums platų verslo dovanų pasirinkimą puikiomis kainomis!

Mes Jums siūlome:

VERSLO DOVANAS. Jūs bendrausite tik su aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie pasiūlys Jums optimaliausią variantą, atitinkantį jūsų skonį bei poreikį. Didelis mūsų siūlomų verslo dovanų asortimentas Jums suteiks paplildomų galimybių tinkamai reprezentuoti savo įmonę. Mes bendradarbiaujame ne tik su gerai žinomais verslo dovanų tiekėjas, tačiau galime pasiūlyti ir vsiškai naujų, apie kuriuos dar tikrai nesate girdėję. Vienintelis Jūsų rūpestis tebus išsirinkti suvenyrą. Mes jį personalizuosime užnešdami Jūsų logotipą, pageidaujamą užrašą ar piešinį.

Mūsų pranašumai:

Ilgametė patirtis. Kai kitos įmonės dar tik kūrėsi, mes jau dirbome, todėl šiandien mes Jums galime pasiūlyti profesionalą komandą ir orientuotą į ilgalaikiių santykių užmezgimą įmonės filosofiją. Siekiame tapti Jūsų pastoviu patarėju ir partneriu!

Greitai verslo dovanos paieškai pasinaudokite žemiau esančiu filtru. Jei nepavyko rasti pageidaujamos verslo dovanos - kreipkitės į mūsų vadybininkus. Jums bus pasiūlytas dar didesnis verslo dovanų asortimentas iš pačių naujausių katalogų pagal Jūsų poreikį.


  • Surasti dovana

Rušiuoti pagal:
Rodyti:
"Coin" taupyklė.
Skaidri stiklinė kolbos formos taupyklė standartinėms EUR, GBR, LT monetoms.
"Executive" kuprinė su ratukais
"Executive" kuprinė su ratukais, keliais skyriais ir kišenėmis. Aliumine ištraukiama rankena. Yra skyrius 15,4 colių dydžio nešiojamajam kompiuteriui.
"Gravity" elektroninis prieskonių malūnėlis
Praktiškas, madingas ir patogus naudoti druskos, pipirų ir daugelio kitų prieskoniu malūnėlis su galingu elektriniu varikliu. Naudojimui pakanka vienos rankos, nes nereikalauja vėgos. Paprasta nustatyti kokio iki kokio stambumo norite sumalti prieskonius.
"Herba" žolelių vazonėlis
"Herba" žolelių vazonas, pagamintas iš bambuko pluošto, kuris leis jums auginti česnakus, petražoles, bazilikus. Registruotas dizainas.
"Herba" žolelių vazonėlių rinkinys
Trys baltos keramikos žolelių vazonai su kreida rašymo paviršiumi. Komplekte kreida, dirvožemis ir sėklos: petražolės, bazilikas, česnakai ir saulėgrąžų sėklos. Vazono dydis Ø 9,5 x10cm.
"Karve" įrankių rinkinys
Nerūdijančio plieno peilis ir smeigtas neoprono maišelyje. Registruotas dizainas.
populiariausios prekės
Printer C 10

Spaudo dydis 27 x 10 mm

Rekomend.maks. eil. skaič. 3

Keičiamo tušo pagalvėlė E/10

Printer C 20

Spaudo dydis 38 x 14 mm

Rekomend.maks. eil. skaič. 4

Keičiamo tušo pagalvėlė E/20

Printer R 30

Spaudo dydis Ø30 mm Rekomend.maks. eil. skaič. 5 Keičiamo tušo pagalvėlė E/R30

Printer C 30

Spaudo dydis 47 x 18 mm

Rekomend.maks. eil. skaič. 5

Keičiamo tušo pagalvėlė E/30