Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika. Daugiau informacijos

Krepšelis

0 vnt | 0 EUR
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
Užsakyti  naujienas
užsakyti

Karjera

Ieškome PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS)

UAB „Vilpros investicija“ įsteigta 1994 metais. Esame didžiausia įmonė Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba antspaudais, verslo dovanomis, vizitinių kortelių gamyba, skaitmenine ir ofsetine spauda, įvairiais kitais spaudos ir reklamos darbais (šilkografija, tampografija, ploteriavimas, maketavimas, lipdukai, firminių maišelių gamyba, graviravimas ant įvairių paviršių, reklaminių stendų, iškabų gamyba) ir t.t.

Darbo aprašymas: ieškome naujo darbinės šeimynos nario, kuris eina į darbą ne todėl, kad reikia, o todėl, kad nori ir siekia augti, tobulėti, mokytis.

Taigi, ieškome PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS), kuris bus atsakingas už:

Jeigu Jūsų stipriosios savybės yra:

Taip pat esate komunikabilus ir mąstote pozityviai, turite patirties bendraujant su klientais tiek gyvai tiek telefonu, esate savarankiškas, atsakingas ir iniciatyvus bei žibančiomis akimis pardavimų srityje, mes siūlome:

Reikalingos kalbų žinios: anglų, rusų.
Darbo laikas:  visa darbo diena.
Pradžia (data):  mėnesio laikotarpyje.
Vietovė:  Vilnius.

Gyvenimo aprašymą su prierašu „Pardavimų vadybininkas” siųskite el.paštu aiste.kuzasevaite@antspaudai.lt, informacija telefonu 8 685 47939.


STUDENTŲ PRAKTIKA 

Puiki  galimybė  entuziastingiems  ir  ambicingiems  jauniems   žmonėms  prisijungti   prie  mūsų  profesionalios  darbuotojų komandos ir savo teorines žinias pritaikyti praktikoje.

Įvertinę motyvaciją, mielai suteikiame galimybę mūsų bendrovėje atlikti praktiką jauniems energingiems žmonėms. Praktikos metu, atlikdami konkrečias užduotis ir bendraudami su patyrusiais darbuotojais, jauni žmonės gaus puikią galimybę mokytis ir ugdyti savo profesinę kompetenciją.

Siųskite mums motyvacinį laišką, kuriame nurodykite:

Gyvenimo aprašymą su prierašu „Studentų praktika” siųskite el.paštu info@antspaudai.lt arba faksu 8 5 273 75 03.